Skutečná liga STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2019

největší hudební soutěž kapel v živém hraní

Skutečná liga

Základní kolo

Kapela / interpret Město Termín vystoupení Body
1202 Station Teplice 01.07.2015 10:00 0.00
Wan Men Sonk Litvínov 01.07.2015 10:30 0.00
Straposféra Praha 01.07.2015 11:00 18.00
Fly To Mars Ústí nad Labem 01.07.2015 11:30 0.00
Martin Jáchym & The Common Sense Jirkov 01.07.2015 12:00 25.00
Bez Cenzury Most 01.07.2015 12:30 17.50
BARBAR PUNK Prostějov 01.07.2015 13:00 0.00
Battlefield prague 01.07.2015 13:30 0.00
Acid row Tachov 01.07.2015 14:00 24.75
7Sins of Surviving Praha 01.07.2015 14:30 0.00
TMA Holice 02.07.2015 10:00 19.50
er Hodonín 02.07.2015 10:30 0.00
Psí kšíry Praha 02.07.2015 11:00 18.75
Circle Of Nature Nevyplněno 02.07.2015 11:30 0.00
Náhodný Výběr Soběslav 02.07.2015 12:00 22.25
NABOSSO Kroměříž 02.07.2015 12:30 0.00
Gun Alchemy Praha 02.07.2015 13:00 0.00
Rolland Swall Praha 02.07.2015 13:30 0.00
008 Mníšek pod Brdy 02.07.2015 14:00 18.75
Five Leaf Clover Praha 02.07.2015 14:30 22.50
Silent Scream Praha 15.07.2015 10:30 20.75
The Booom Praha 6 15.07.2015 11:00 19.00
Emoce Holýšov 15.07.2015 13:30 0.00
Noemiracles Vendryně 15.07.2015 14:00 26.00
U.M.P. Štětí 15.07.2015 14:30 27.00
Boners Nevyplněno 16.07.2015 14:30 26.00
Hello Officer! Děčín 05.08.2015 10:00 19.75
The Desperate Mind Brno 05.08.2015 10:30 21.00
Aeronaut Brno 05.08.2015 11:00 0.00
Easy Steps ostrava 05.08.2015 11:30 24.25
The Needs Milevsko 05.08.2015 12:00 0.00
Dark Aid (junior) Beroun 05.08.2015 13:00 16.75
Adambe Praha 05.08.2015 13:30 26.50
Redwen Plzeň 05.08.2015 14:00 0.00
Trikolor Odolena Voda 05.08.2015 14:30 0.00
Fishartcollection Trnava (SK), Jičín (CZ) 06.08.2015 10:00 0.00
SUK VOLOK Zlin 06.08.2015 10:30 0.00
The Shapes Šternberk 06.08.2015 11:00 24.50
Vivian (junior) Broumov 06.08.2015 11:30 24.00
Spirit(s)Days Kroměříž 06.08.2015 12:00 20.25
Rubicon River Týnec nad Sázavou - Vlašim 06.08.2015 12:30 22.50
The Parable Havířov 06.08.2015 13:00 0.00
Já ještě nevim Toužim 06.08.2015 13:30 0.00
Zdeněk band Nevyplněno 06.08.2015 14:00 0.00
D.I.AM (junior) Moravský Krumlov 06.08.2015 14:30 0.00
DESPEKT Břežany II 12.08.2015 10:00 18.75
Annoying Dust Hodonín 12.08.2015 11:00 20.25
Daniel and the Moravians Dubňany 12.08.2015 11:30 19.75
Cox&Vox Plzeň 12.08.2015 12:00 25.75
No Doe frýdlant nad Ostravici 12.08.2015 12:30 0.00
Shades of Mystic Broumov 12.08.2015 13:00 0.00
Dexempo Praha 12.08.2015 13:30 19.00
Voliéra Železný Brod 12.08.2015 14:00 0.00
Rehab Praha 12.08.2015 14:30 19.00
Arkana Znojmo 13.08.2015 10:00 0.00
ROBIN Dobříš 13.08.2015 10:30 25.50
Millenium X Přerov 13.08.2015 11:00 0.00
Deviant band Teplice 13.08.2015 11:30 20.00
Duro Nux Jablonec nad Nisou 13.08.2015 12:00 19.50
Serpencia Kladno/Mladá Boleslav/Praha/Úvaly 13.08.2015 12:30 22.50
Zero Hero Hluboká nad Vltavou 13.08.2015 13:00 22.25
Maelström Plzeň 13.08.2015 13:30 0.00
Snap Call Turnov 13.08.2015 14:00 27.00
Avidity for... Plzeň 13.08.2015 14:30 0.00
Alone Znojmo 01.09.2015 22:00 21.20
Smash The Day Žilina 02.09.2015 10:00 0.00
MadRoach Praha 02.09.2015 10:30 0.00
Chilli eyes Praha 02.09.2015 11:00 23.50
MeltDown Praha 02.09.2015 11:30 19.75
Toad In The Stone Praha 02.09.2015 12:00 22.25
End of Scream Loket 02.09.2015 12:30 24.75
Great Way Kroměříž 02.09.2015 13:00 18.50
Life Events Praha 02.09.2015 13:30 23.50
ŽRALOK VE ZDI Světlá nad Sázavou 02.09.2015 14:00 0.00
Vecktor Havířov 02.09.2015 14:30 20.75
DáMa (junior) Praha 03.09.2015 10:00 15.75
Forty Lies Havířov 03.09.2015 10:30 0.00
Plattaris Brno 03.09.2015 11:30 21.25
The Oysters Vysoké Mýto 03.09.2015 12:00 0.00
Anacreon Nevyplněno 03.09.2015 12:30 0.00
Hill Valley Zápy 03.09.2015 13:00 16.75
Na jedno pouziti Praha - Vinoř 03.09.2015 13:30 0.00
Stick n'OFF Praha 03.09.2015 14:00 23.75
k smazani Nevyplněno 03.09.2015 14:30 21.25
Dejsi Vyškov 08.09.2015 10:00 23.75
Dorien Ostrava 08.09.2015 10:30 0.00
WOODY Chomutov 08.09.2015 11:00 0.00
WANE SICK Janov nad Nisou 08.09.2015 11:30 0.00
Sun Was Turned Off (junior) Jirkov 08.09.2015 12:00 19.50
Strange Society Plzeň 08.09.2015 12:30 22.50
Mad ride Hostouň 08.09.2015 13:00 0.00
ERELEY Cheb 08.09.2015 13:30 0.00
REVOCK Žďár nad Sázavou 08.09.2015 14:00 15.25
Brisk Fart Žlebské Chvalovice 08.09.2015 14:30 23.00
Cvokhaus PRAHA 09.09.2015 10:00 24.75
Some Reason (junior) Zlín 09.09.2015 10:30 19.75
De ImperfAction Praha 09.09.2015 11:00 0.00
Remains of Force Brno 09.09.2015 11:30 0.00
Jamaron Říčany 09.09.2015 12:00 27.75
RozHudA PRAHA 09.09.2015 12:30 0.00
InAction Praha 09.09.2015 13:00 24.50
Malashnikow Třebíč 09.09.2015 13:30 24.50
Aven Benešov 09.09.2015 14:00 20.25
Era Vulgaris Nevyplněno 09.09.2015 14:30 22.25
Přehrát všechny uložené skladby
Objevuj
Právě posloucháš
Tvoje hudba

Pro uložení hudby se přihlašte nebo registrujte.

00:00 / 00:00