Skutečná liga STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2019

největší hudební soutěž kapel v živém hraní

Skutečná liga

Základní kolo

Kapela / interpret Město Termín vystoupení Body
SELF MADE (junior) Ostrava 10.08.2017 14:30 27.00
YOUR LAST BREATH Nový Bydžov 10.08.2017 14:00 0.00
After Evolution Zlín 10.08.2017 13:30 24.50
TheMostWanteedRecords Most 10.08.2017 13:00 0.00
Element Opava 10.08.2017 12:30 23.50
Four Brains Ústí nad Labem 10.08.2017 12:00 24.50
Broken.45 Nevyplněno 10.08.2017 11:30 22.75
MAGUA Žďár nad Sázavou 10.08.2017 11:00 25.00
The Oysters Vysoké Mýto 10.08.2017 10:30 25.25
Nevyplněno 10.08.2017 10:00 0.00
Pryor Drahanovice 09.08.2017 14:30 0.00
Pearly Seconds Plzeň 09.08.2017 14:00 0.00
Goofy Cow Olomouc 09.08.2017 13:30 0.00
Sematam Nitra 09.08.2017 13:00 28.75
No Pressure Praha 6 09.08.2017 12:30 24.75
Scar Industry Nevyplněno 09.08.2017 12:00 25.25
Rebel Čáslav 09.08.2017 11:30 20.25
Seventh Passion Plzeň 09.08.2017 11:00 28.25
Vymazáno z archivu Nevyplněno 09.08.2017 10:30 24.50
Esthetics Velké Hamry 09.08.2017 10:00 0.00
Hubertus bílá lhota 08.08.2017 14:30 0.00
The Youniverse Bratislava 08.08.2017 14:00 0.00
Mr. StrangeR Praha 08.08.2017 13:30 22.00
Blue Kong Praha 08.08.2017 13:00 0.00
Nine Six Nine TÁBOR 08.08.2017 12:30 0.00
Preludium Nevyplněno 08.08.2017 12:00 0.00
SB-Band Brno 08.08.2017 11:30 0.00
In Time Košice 08.08.2017 11:00 0.00
Metropolice Nevyplněno 08.08.2017 10:30 0.00
Just Five Nevyplněno 08.08.2017 10:00 0.00
Alvarez Perez Brno 07.08.2017 14:30 0.00
Moravius Havirov 07.08.2017 14:00 0.00
Dolls In The Factory Frýdek-Místek 07.08.2017 13:30 25.50
Fragmenty Nevyplněno 07.08.2017 13:00 21.25
Je na malinách Praha 07.08.2017 12:30 21.00
Abyss, Watching Me Praha 07.08.2017 12:00 24.75
Day Before Choltice 07.08.2017 11:30 20.50
Digger Stříbro 07.08.2017 11:00 21.75
Šamanovo Zboží Brno 07.08.2017 10:30 0.00
Honduras Radio Kroměříž 07.08.2017 10:00 0.00
NOBODY KNOWS Liberec 20.07.2017 14:30 25.75
MASAKR Nevyplněno 20.07.2017 14:00 18.25
Ethery Teplice 20.07.2017 13:30 26.00
Liars Kamenicky Šenov 20.07.2017 13:00 0.00
An Accident Prague 20.07.2017 12:30 0.00
Save the Emotion Beroun 20.07.2017 12:00 0.00
SEKWENZA Letohrad 20.07.2017 10:00 20.75
Smash The Day Žilina 19.07.2017 14:30 0.00
RightNow Katovice 19.07.2017 14:00 22.50
Tiene Trnava 19.07.2017 13:30 0.00
I Scream For Vengeance Praha 19.07.2017 13:00 0.00
BlueZodiac Bratislava 19.07.2017 12:30 29.00
Panoptikum Nevyplněno 18.07.2017 14:30 23.00
Gingerhead Praha 18.07.2017 14:00 28.50
The Scoffers Praha 18.07.2017 13:30 0.00
Sundial Comutov 18.07.2017 13:00 0.00
Let's Go To The Petrol Station Unhošť 18.07.2017 12:30 18.00
Naked People Company Praha 18.07.2017 11:30 0.00
coCk Nevyplněno 18.07.2017 11:00 0.00
Plachý host Dolní Lhota 18.07.2017 10:30 0.00
Atlas Coelestis Stochov 17.07.2017 14:30 23.00
Temper Broumov 17.07.2017 14:00 21.75
Abdera Strupčice 17.07.2017 13:30 0.00
Iron Soul (junior) Popovice nad Rokytnou 17.07.2017 13:00 25.00
David Kozák a Jakub Vejmelka Praha 17.07.2017 12:30 22.75
Princess Sofia Jeseník 17.07.2017 12:00 0.00
Warování Velké Poříčí 17.07.2017 11:30 22.75
Animal Rock Ostrava 17.07.2017 11:00 0.00
The Podzemnix Praha 17.07.2017 10:30 21.50
Bez Cenzury Most 17.07.2017 10:00 0.00
Pan Sysel a další Mnichovo Hradiště 13.07.2017 14:30 23.50
NEVEREASY Praga 13.07.2017 14:00 0.00
Attack The Hero Nevyplněno 13.07.2017 13:30 0.00
The Last Revolutions Dvůr Králové nad Labem 13.07.2017 13:00 19.75
Avidity for Plzeň 13.07.2017 12:30 24.25
NEEASI Vysoké Mýto 13.07.2017 12:00 0.00
Slepí Křováci Ostrava 13.07.2017 11:30 27.50
Rambling Wolves Jablonec nad Nisou 13.07.2017 10:30 26.25
Světy Kladno 13.07.2017 10:00 18.25
Pohledy Brno 12.07.2017 14:30 26.00
Iggy Mayerov Nevyplněno 12.07.2017 14:00 27.50
Kozelagazeladozela Kopřivnice 12.07.2017 13:30 0.00
ALIKE Nevyplněno 12.07.2017 13:00 0.00
OUTLET FICTION Libštát 12.07.2017 12:30 21.75
From Beyond Prostějov 12.07.2017 12:00 0.00
DARK SPARK Jihlava 12.07.2017 11:30 0.00
A vůbec... Praha 12.07.2017 11:00 23.25
Continue Praha 12.07.2017 10:30 0.00
RIVIERA PLAYBOYZ Praha 12.07.2017 10:00 27.00
Lili Vilit Praha 11.07.2017 14:30 26.75
Big Boy Band Nevyplněno 11.07.2017 14:00 25.00
Kuležák (junior) Brno 11.07.2017 13:30 20.50
Lady DragonFly Brno 11.07.2017 13:00 26.50
Lenka Hejkalová Praha 11.07.2017 12:30 0.00
The Midnight Thunder Roztoky 11.07.2017 12:00 22.50
Mimo děj Písek 11.07.2017 11:30 0.00
Kvet z alokatu Banská Bystrica 11.07.2017 11:00 28.00
NOBAND BROTHERS Hradec Králové 11.07.2017 10:30 0.00
Gorilla Crash jindřichův hradec 11.07.2017 10:00 0.00
COROUHAVE Šumperk Šumperk 10.07.2017 14:30 22.00
Infinity (junior) Praha 10.07.2017 14:00 23.75
AfaRastaFa & DJ F.I.L Jihlava 10.07.2017 13:30 0.00
Stopangin Česká Třebová 10.07.2017 13:00 18.50
Vycpaná Dáša Říčany 10.07.2017 12:30 0.00
Eclipsis Stará Paka 10.07.2017 12:00 21.50
PARTYZÁNI Bratislava 10.07.2017 11:30 22.75
Iggie Holka Bratislava 10.07.2017 11:00 0.00
Outside The Box Nevyplněno 10.07.2017 10:00 25.25
Přehrát všechny uložené skladby
Objevuj
Právě posloucháš
Tvoje hudba

Pro uložení hudby se přihlašte nebo registrujte.

00:00 / 00:00