Skutečná liga STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2019

největší hudební soutěž kapel v živém hraní

Skutečná liga

Základní kolo

Kapela / interpret Město Termín vystoupení Body
Iggie Holka Bratislava 10.07.2017 11:00 0.00
Sundial Comutov 18.07.2017 13:00 0.00
Vycpaná Dáša Říčany 10.07.2017 12:30 0.00
AfaRastaFa & DJ F.I.L Jihlava 10.07.2017 13:30 0.00
Gorilla Crash jindřichův hradec 11.07.2017 10:00 0.00
NOBAND BROTHERS Hradec Králové 11.07.2017 10:30 0.00
Mimo děj Písek 11.07.2017 11:30 0.00
Lenka Hejkalová Praha 11.07.2017 12:30 0.00
Continue Praha 12.07.2017 10:30 0.00
DARK SPARK Jihlava 12.07.2017 11:30 0.00
From Beyond Prostějov 12.07.2017 12:00 0.00
ALIKE Nevyplněno 12.07.2017 13:00 0.00
Kozelagazeladozela Kopřivnice 12.07.2017 13:30 0.00
NEEASI Vysoké Mýto 13.07.2017 12:00 0.00
Smash The Day Žilina 19.07.2017 14:30 0.00
Attack The Hero Nevyplněno 13.07.2017 13:30 0.00
NEVEREASY Praga 13.07.2017 14:00 0.00
Honduras Radio Kroměříž 07.08.2017 10:00 0.00
Alvarez Perez Brno 07.08.2017 14:30 0.00
Just Five Nevyplněno 08.08.2017 10:00 0.00
Metropolice Nevyplněno 08.08.2017 10:30 0.00
In Time Košice 08.08.2017 11:00 0.00
SB-Band Brno 08.08.2017 11:30 0.00
Nine Six Nine TÁBOR 08.08.2017 12:30 0.00
Blue Kong Praha 08.08.2017 13:00 0.00
The Youniverse Bratislava 08.08.2017 14:00 0.00
Hubertus bílá lhota 08.08.2017 14:30 0.00
Esthetics Velké Hamry 09.08.2017 10:00 0.00
Pearly Seconds Plzeň 09.08.2017 14:00 0.00
Pryor Drahanovice 09.08.2017 14:30 0.00
Nevyplněno 10.08.2017 10:00 0.00
TheMostWanteedRecords Most 10.08.2017 13:00 0.00
YOUR LAST BREATH Nový Bydžov 10.08.2017 14:00 0.00
Bez Cenzury Most 17.07.2017 10:00 0.00
Goofy Cow Olomouc 09.08.2017 13:30 0.00
Animal Rock Ostrava 17.07.2017 11:00 0.00
Princess Sofia Jeseník 17.07.2017 12:00 0.00
Abdera Strupčice 17.07.2017 13:30 0.00
coCk Nevyplněno 18.07.2017 11:00 0.00
Plachý host Dolní Lhota 18.07.2017 10:30 0.00
Naked People Company Praha 18.07.2017 11:30 0.00
The Scoffers Praha 18.07.2017 13:30 0.00
I Scream For Vengeance Praha 19.07.2017 13:00 0.00
Tiene Trnava 19.07.2017 13:30 0.00
Save the Emotion Beroun 20.07.2017 12:00 0.00
Liars Kamenicky Šenov 20.07.2017 13:00 0.00
Šamanovo Zboží Brno 07.08.2017 10:30 0.00
Moravius Havirov 07.08.2017 14:00 0.00
Preludium Nevyplněno 08.08.2017 12:00 0.00
An Accident Prague 20.07.2017 12:30 0.00
Let's Go To The Petrol Station Unhošť 18.07.2017 12:30 18.00
Světy Kladno 13.07.2017 10:00 18.25
MASAKR Nevyplněno 20.07.2017 14:00 18.25
Stopangin Česká Třebová 10.07.2017 13:00 18.50
The Last Revolutions Dvůr Králové nad Labem 13.07.2017 13:00 19.75
Rebel Čáslav 09.08.2017 11:30 20.25
Kuležák (junior) Brno 11.07.2017 13:30 20.50
Day Before Choltice 07.08.2017 11:30 20.50
SEKWENZA Letohrad 20.07.2017 10:00 20.75
Je na malinách Praha 07.08.2017 12:30 21.00
Fragmenty Nevyplněno 07.08.2017 13:00 21.25
Eclipsis Stará Paka 10.07.2017 12:00 21.50
The Podzemnix Praha 17.07.2017 10:30 21.50
OUTLET FICTION Libštát 12.07.2017 12:30 21.75
Digger Stříbro 07.08.2017 11:00 21.75
Temper Broumov 17.07.2017 14:00 21.75
COROUHAVE Šumperk Šumperk 10.07.2017 14:30 22.00
Mr. StrangeR Praha 08.08.2017 13:30 22.00
The Midnight Thunder Roztoky 11.07.2017 12:00 22.50
RightNow Katovice 19.07.2017 14:00 22.50
PARTYZÁNI Bratislava 10.07.2017 11:30 22.75
Broken.45 Nevyplněno 10.08.2017 11:30 22.75
Warování Velké Poříčí 17.07.2017 11:30 22.75
David Kozák a Jakub Vejmelka Praha 17.07.2017 12:30 22.75
Atlas Coelestis Stochov 17.07.2017 14:30 23.00
Panoptikum Nevyplněno 18.07.2017 14:30 23.00
A vůbec... Praha 12.07.2017 11:00 23.25
Pan Sysel a další Mnichovo Hradiště 13.07.2017 14:30 23.50
Element Opava 10.08.2017 12:30 23.50
Infinity (junior) Praha 10.07.2017 14:00 23.75
Avidity for Plzeň 13.07.2017 12:30 24.25
Vymazáno z archivu Nevyplněno 09.08.2017 10:30 24.50
Four Brains Ústí nad Labem 10.08.2017 12:00 24.50
After Evolution Zlín 10.08.2017 13:30 24.50
Abyss, Watching Me Praha 07.08.2017 12:00 24.75
No Pressure Praha 6 09.08.2017 12:30 24.75
Big Boy Band Nevyplněno 11.07.2017 14:00 25.00
MAGUA Žďár nad Sázavou 10.08.2017 11:00 25.00
Iron Soul (junior) Popovice nad Rokytnou 17.07.2017 13:00 25.00
Outside The Box Nevyplněno 10.07.2017 10:00 25.25
Scar Industry Nevyplněno 09.08.2017 12:00 25.25
The Oysters Vysoké Mýto 10.08.2017 10:30 25.25
Dolls In The Factory Frýdek-Místek 07.08.2017 13:30 25.50
NOBODY KNOWS Liberec 20.07.2017 14:30 25.75
Pohledy Brno 12.07.2017 14:30 26.00
Ethery Teplice 20.07.2017 13:30 26.00
Rambling Wolves Jablonec nad Nisou 13.07.2017 10:30 26.25
Lady DragonFly Brno 11.07.2017 13:00 26.50
Lili Vilit Praha 11.07.2017 14:30 26.75
RIVIERA PLAYBOYZ Praha 12.07.2017 10:00 27.00
SELF MADE (junior) Ostrava 10.08.2017 14:30 27.00
Iggy Mayerov Nevyplněno 12.07.2017 14:00 27.50
Slepí Křováci Ostrava 13.07.2017 11:30 27.50
Kvet z alokatu Banská Bystrica 11.07.2017 11:00 28.00
Seventh Passion Plzeň 09.08.2017 11:00 28.25
Gingerhead Praha 18.07.2017 14:00 28.50
Sematam Nitra 09.08.2017 13:00 28.75
BlueZodiac Bratislava 19.07.2017 12:30 29.00
Přehrát všechny uložené skladby
Objevuj
Právě posloucháš
Tvoje hudba

Pro uložení hudby se přihlašte nebo registrujte.

00:00 / 00:00