Skutečná liga

největší hudební soutěž kapel v živém hraní

Skutečná liga

Základní kolo

Kapela / interpret Město Termín vystoupení Body
The Entropies Brno 08.07.2016 14:00 20.00
Klasickej postup Brandýs nad Labem 07.07.2016 16:30 0.00
Rambling Wolves Liberec 08.07.2016 16:00 25.75
Třískáč Klatovy 28.06.2016 12:00 0.00
Sblížen Brno 08.08.2016 15:00 27.25
Emerald Shine Nový Jičín 28.06.2016 12:00 0.00
Silent Scream Praha 05.09.2016 12:00 23.00
Na jedno pouziti Praha 08.09.2016 14:30 0.00
Alone Znojmo 08.08.2016 16:00 0.00
New Sound Orchestra Hradec Králové 28.06.2016 12:00 0.00
CHUŤ Plzeň 08.07.2016 16:30 26.00
Save the Emotion Beroun 08.08.2016 16:30 22.00
DESPEKT Břežany II 08.07.2016 15:00 0.00
Black Mercury Moravská Třebová 08.08.2016 14:00 26.50
Thanallian Praha 07.07.2016 15:00 18.00
Temper Broumov 05.09.2016 16:30 0.00
Awake Brno 09.08.2016 15:00 0.00
Strideo Nové Bránice 08.08.2016 15:30 23.25
L.A. Beat Lažany 08.09.2016 16:00 0.00
Deviant Teplice 08.09.2016 15:00 24.25
Lili Vilit Praha 07.07.2016 16:00 26.25
Rack Bites Domažlice 08.08.2016 14:30 25.25
Charlotta Praha 08.07.2016 12:00 26.75
Stripes of Glory Ostrov 08.08.2016 13:00 23.75
Final Pain Most 08.07.2016 13:30 24.50
Unholy Ones Brno 08.07.2016 13:00 0.00
The Chapels Praha 07.07.2016 15:30 16.25
InsaneTV Vidnava 19.07.2016 15:30 21.75
LOS PELOTUDOS Děčín 09.08.2016 16:30 0.00
No Doe Frýdlant nad Ostravicí 07.07.2016 14:30 20.25
T.D.O. Znojmo 07.07.2016 14:00 0.00
Fiasko Klatovy 05.09.2016 16:00 0.00
Burnnesy Teplice 09.08.2016 16:00 24.50
Grogy Valašské Meziříčí 07.07.2016 13:00 0.00
Embers Trnava 09.08.2016 15:30 23.25
Life To Live Cheb 20.07.2016 16:00 0.00
Hmyzz Brno 08.09.2016 16:30 0.00
Doggybag Praha Praha 07.07.2016 13:30 18.75
KACZi Ostrava 07.07.2016 12:00 0.00
SKRAMASAX Olomouc 10.08.2016 15:30 0.00
20Minutes Praha 07.07.2016 12:30 0.00
NA VLASNÍ NEBEZPEČÍ Litovel 10.08.2016 15:00 18.50
Cherry Owl (junior) Ústí nad Labem 05.09.2016 15:30 0.00
BOOTERS Praha 10.08.2016 16:00 27.75
Bad Habit Brno 05.09.2016 15:00 0.00
Half Ear Štúrovo 28.06.2016 12:00 0.00
Broken.45 Plzeň 05.09.2016 14:30 0.00
Pirates of the Pubs České Budějovice 08.09.2016 15:30 0.00
Inosculation Poděbrady 08.08.2016 13:30 18.50
By The Way Slaný 10.08.2016 16:30 26.25
VOLUME.tn Trenčín 08.08.2016 12:30 25.75
Alia Tempora Brno 09.08.2016 14:00 24.75
N.O.Style Krnov 10.08.2016 14:00 0.00
ZDHYMADLO Olomouc 10.08.2016 14:30 25.00
GERONIMO Praha 15.08.2016 14:00 25.75
After Evolution Zlín 10.08.2016 13:30 0.00
ŇuŇu Brno 09.08.2016 12:00 0.00
Airback Žďár nad Sázavou 09.08.2016 12:30 20.50
Joe Purple Louny 09.08.2016 14:30 0.00
Nádech Nevyplněno 08.09.2016 13:30 0.00
IDIO&IDIO Ústí nad Labem 09.08.2016 13:00 27.00
Metropolice Nevyplněno 05.09.2016 14:00 0.00
Just Five Nevyplněno 19.07.2016 16:30 0.00
Sabina Ludányiová Benešov, Praha 20.07.2016 16:30 25.50
Goofy Cow Olomouc 09.08.2016 13:30 20.00
D.N.A. Brno Brno 08.09.2016 13:00 0.00
Y x A Praha 05.09.2016 13:30 26.75
united front Prachatice 28.06.2016 12:00 0.00
Je na malinách Praha 10.08.2016 12:30 25.25
Welders Slavičín 19.07.2016 16:00 0.00
DEATHWARD Turnov - Liberec 28.06.2016 12:00 0.00
Mimozem Brno 07.09.2016 13:00 23.50
#TOTHESTARS Týnec nad Sázavou 10.08.2016 12:00 26.50
True colors Šternberk 20.07.2016 14:00 24.00
Fall A Prey Vyškov 28.06.2016 12:00 0.00
Cox&Vox Plzeň 19.07.2016 12:00 25.50
FORMACE043 hradec králové 08.07.2016 12:30 0.00
Huménečko Lipov 05.09.2016 13:00 0.00
NSOS.MUSIC Přerov 15.08.2016 12:30 0.00
Molotov party Praha 07.09.2016 16:30 20.50
Eclipse of Heaven Poděbrady 19.07.2016 15:00 17.75
Kóan Zlín 07.09.2016 16:00 0.00
The Myne Plzeň 20.07.2016 14:30 26.50
Esthetics Liberec 20.07.2016 13:00 18.00
Madhouse company Dobruška 05.09.2016 12:30 25.50
Jiný Rozměr Kadaň 07.09.2016 15:30 21.50
Catska Rtyně v Podkrkonoší 19.07.2016 14:30 0.00
Princess Sofia Praha 07.09.2016 15:00 18.00
Khargados Nevyplněno 19.07.2016 14:00 0.00
Greynbownes Olomouc 07.09.2016 13:30 0.00
REVOCK Žďár nad Sázavou 08.08.2016 12:00 19.25
Sarkonia Olomouc 28.06.2016 12:00 0.00
The Kippers Horní Počernice 16.08.2016 16:30 22.00
Black Burley Brno 19.07.2016 13:00 0.00
Refresh-q Hodonín 08.09.2016 12:00 21.00
Her English Blood Prague 07.09.2016 14:30 19.25
Horrible Creatures Karlovy Vary 19.07.2016 13:30 24.25
JOYS Ostrava 20.07.2016 12:00 0.00
Shape The Cat Vsetín 20.07.2016 12:30 0.00
MarMia Praha 10.08.2016 13:00 0.00
TABASKER Plzeň 16.08.2016 14:00 0.00
The Booom Praha 08.09.2016 12:30 24.50
All Friends Dead Turnov 07.09.2016 14:00 0.00
HighLights Praha 20.07.2016 15:30 24.00
Gienah Hradec Králové 07.09.2016 12:00 0.00
Mr.S Praha 16.08.2016 16:00 0.00
Day Before Pardubice 15.08.2016 15:00 22.25
Diagnoza Exitus Domažlice 16.08.2016 13:30 18.50
TRY!(o) Jedovnice 20.07.2016 13:30 24.25
Klokain Praha 07.09.2016 12:30 18.75
HOLTER Vyškov 19.07.2016 12:30 0.00
Adina Atlas a Peprmintová Slunce Nevyplněno 15.08.2016 15:30 0.00
65SG Chomutov 08.07.2016 15:30 0.00
DMG & Funky Terrorist Praha 15.08.2016 16:00 27.50
Pleasure Without Problems Frýdek-Místek 16.08.2016 15:30 0.00
The Chargers Kroměříž 15.08.2016 12:00 0.00
Katana Plzeň 16.08.2016 15:00 19.75
Dexempo Praha 15.08.2016 14:30 0.00
Etapa Praha 15.08.2016 13:30 25.00
Corps of Noise Chropyně 08.09.2016 14:00 0.00
Kelwin Brno 15.08.2016 13:00 0.00
Scar Industry Žďár nad Sázavou 15.08.2016 16:30 26.75
Přehrát všechny uložené skladby
Objevuj
Právě posloucháš
Tvoje hudba

Pro uložení hudby se přihlašte nebo registrujte.

00:00 / 00:00