Skutečná liga

největší hudební soutěž kapel v živém hraní

Skutečná liga

Základní kolo

Kapela / interpret Město Termín vystoupení Body
SELF MADE (junior) Ostrava 10.08.2017 16:30 27.00
Outside The Box Praha 10.07.2017 12:00 25.25
COROUHAVE Šumperk Šumperk 10.07.2017 16:30 22.00
Four Brains Duchcov 10.08.2017 14:00 24.50
Stopangin Česká Třebová 10.07.2017 15:00 18.50
Iggie Holka Bratislava 10.07.2017 13:00 0.00
Lili Vilit Praha 11.07.2017 16:30 26.75
PARTYZÁNI Bratislava 10.07.2017 13:30 22.75
Sundial Chomutov 18.07.2017 15:00 0.00
No Pressure Praha 09.08.2017 14:30 24.75
Vycpaná Dáša Říčany 10.07.2017 14:30 0.00
Honduras Radio Kroměříž/Wien 07.08.2017 12:00 0.00
Lenka Hejkalová Praha 11.07.2017 14:30 0.00
Pohledy Brno 12.07.2017 16:30 26.00
AfaRastaFa & DJ F.I.L Jihlava 10.07.2017 15:30 0.00
Alvarez Perez Brno 07.08.2017 16:30 0.00
YOUR LAST BREATH Kostelec nad Orlicí 10.08.2017 16:00 0.00
Kuležák (junior) Brno 11.07.2017 15:30 20.50
Pan Sysel a další Mnichovo Hradiště 13.07.2017 16:30 23.50
Iggy Mayerov Praha 12.07.2017 16:00 27.50
After Evolution Zlín 10.08.2017 15:30 24.50
TheMostWanteedRecords Most 10.08.2017 15:00 0.00
Big Boy Band Plzeň 11.07.2017 16:00 25.00
Gorilla Crash jindřichův hradec 11.07.2017 12:00 0.00
Pryor Náměšť na Hané 09.08.2017 16:30 0.00
Fragmenty Přelouč 07.08.2017 15:00 21.25
Lady DragonFly Brno 11.07.2017 15:00 26.50
ALIKE Velešín 12.07.2017 15:00 0.00
Kvet z alokatu Banská Bystrica 11.07.2017 13:00 28.00
The Last Revolutions Dvůr Králové nad Labem 13.07.2017 15:00 19.75
Pearly Seconds Plzeň 09.08.2017 16:00 0.00
Kozelagazeladozela Kopřivnice 12.07.2017 15:30 0.00
NEVEREASY Praga 13.07.2017 16:00 0.00
NOBAND BROTHERS Hradec Králové 11.07.2017 12:30 0.00
Mimo děj Písek 11.07.2017 13:30 0.00
Attack The Hero Praha 13.07.2017 15:30 0.00
RIVIERA PLAYBOYZ Praha 12.07.2017 12:00 27.00
Continue Praha 12.07.2017 12:30 0.00
A vůbec... Praha 12.07.2017 13:00 23.25
OUTLET FICTION Libštát 12.07.2017 14:30 21.75
DARK SPARK Jihlava 12.07.2017 13:30 0.00
From Beyond Prostějov 12.07.2017 14:00 0.00
Smash The Day Praha 19.07.2017 16:30 0.00
NEEASI Vysoké Mýto 13.07.2017 14:00 0.00
Je na malinách Praha 07.08.2017 14:30 21.00
Hubertus Bílá Lhota 08.08.2017 16:30 0.00
Scar Industry Žďár nad Sázavou 09.08.2017 14:00 25.25
The Youniverse Bratislava 08.08.2017 16:00 0.00
Element Opava 10.08.2017 14:30 23.50
Broken.45 Plzeň 10.08.2017 13:30 22.75
Slepí Křováci Frýdek - Místek 13.07.2017 13:30 27.50
MAGUA Žďár nad Sázavou, Nové město na Moravě 10.08.2017 13:00 25.00
Seventh Passion Plzeň 09.08.2017 13:00 28.25
Světy Kladno 13.07.2017 12:00 18.25
Sematam Nitra 09.08.2017 15:00 28.75
Abyss, Watching Me Praha 07.08.2017 14:00 24.75
The Oysters Vysoké Mýto 10.08.2017 12:30 25.25
Mr. StrangeR Praha 08.08.2017 15:30 22.00
Rambling Wolves Liberec 13.07.2017 12:30 26.25
Blue Kong Praha 08.08.2017 15:00 0.00
Nine Six Nine TÁBOR 08.08.2017 14:30 0.00
Atlas Coelestis Beroun 17.07.2017 16:30 23.00
SB-Band Brno 08.08.2017 13:30 0.00
MASAKR Česká Lípa 20.07.2017 16:00 18.25
Temper Broumov 17.07.2017 16:00 21.75
NOBODY KNOWS Liberec 20.07.2017 16:30 25.75
All Friends Dead Turnov 10.08.2017 12:00 0.00
Moravius Havirov 07.08.2017 16:00 0.00
Bez Cenzury Most 17.07.2017 12:00 0.00
Rebel Čáslav/Golčův Jeníkov 09.08.2017 13:30 20.25
Vymazáno z archivu Liberec 09.08.2017 12:30 24.50
Abdera Strupčice 17.07.2017 15:30 0.00
Dolls In The Factory Frýdek-Místek 07.08.2017 15:30 25.50
In Time Košice 08.08.2017 13:00 0.00
David Kozák a Jakub Vejmelka Praha 17.07.2017 14:30 22.75
Princess Sofia Praha 17.07.2017 14:00 0.00
Panoptikum Brno 18.07.2017 16:30 23.00
Digger Stříbro 07.08.2017 13:00 21.75
Preludium Praha 08.08.2017 14:00 0.00
Gingerhead Praha 18.07.2017 16:00 28.50
Day Before Pardubice 07.08.2017 13:30 20.50
Iron Soul (junior) Jaroměřice nad Rokytnou 17.07.2017 15:00 25.00
Liars Kamenický Šenov 20.07.2017 15:00 0.00
Save the Emotion Beroun 20.07.2017 14:00 0.00
Avidity for Plzeň 13.07.2017 14:30 24.25
Šamanovo Zboží Ostrava 07.08.2017 12:30 0.00
RightNow Strakonice 19.07.2017 16:00 22.50
Warování Velké Poříčí 17.07.2017 13:30 22.75
Goofy Cow Olomouc 09.08.2017 15:30 0.00
The Scoffers Praha 18.07.2017 15:30 0.00
coCk Žatec 18.07.2017 13:00 0.00
Esthetics Liberec 09.08.2017 12:00 0.00
Eclipsis Nová Paka 10.07.2017 14:00 21.50
Tiene Trnava 19.07.2017 15:30 0.00
Metropolice Nevyplněno 08.08.2017 12:30 0.00
Just Five Nevyplněno 08.08.2017 12:00 0.00
I Scream For Vengeance Praha 19.07.2017 15:00 0.00
Animal Rock Ostrava 17.07.2017 13:00 0.00
The Midnight Thunder Roztoky 11.07.2017 14:00 22.50
Let's Go To The Petrol Station Unhošť 18.07.2017 14:30 18.00
Plachý host Brno 18.07.2017 12:30 0.00
Infinity (junior) Praha 10.07.2017 16:00 23.75
BlueZodiac Bratislava 19.07.2017 14:30 29.00
Naked People Company Praha 18.07.2017 13:30 0.00
An Accident Prague 20.07.2017 14:30 0.00
Ethery Teplice 20.07.2017 15:30 26.00
The Podzemnix Praha 17.07.2017 12:30 21.50
SEKWENZA Letohrad 20.07.2017 12:00 20.75
Přehrát všechny uložené skladby
Objevuj
Právě posloucháš
Tvoje hudba

Pro uložení hudby se přihlašte nebo registrujte.

00:00 / 00:00